POZNAJMY SIĘ

Od ponad 20 lat świadczymy usługi transportowe ładunków ponadgabarytowych na najwyższym poziomie

Firma Navigator działa na polskim rynku od 1991 roku. Nasza ponad 20-letnia obecność na rynku, pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Bogate doświadczenie i wiedza są gwarantem bezpiecznego transportu Twojego ładunku. Zapewniamy kompleksową usługę zgodnie z przyjętymi normami prawa.

Polityka jakości, środowiska i BHP

32 lata

na rynku transportowym

550

klientów zaufało nam przez ten okres

> 18 000

ponad 18 000 zrealizowanych transportów

73 m

miał najdluższy element jaki transportowaliśmy

31

specjalistycznych zestawów

Ponad 20 lat na rynku , pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w organizowaniu, pilotowaniu i transporcie ładunków ponadnormatywnych w całej Europie.

Bogate doświadczenie i zdobyta wiedza są gwarantem bezpiecznego transportu przewożonego ładunku. Mimo to stale podnosimy poziom naszych kwalifikacji oraz unowocześniamy naszą flotę.

Przewozimy ładunki ponadgabarytowe po całej Europie ale wycenimy dla Państwa każde zlecenie.

Wszystkie przewożone przez nas ładunki ponadgabarytowe są standardowo ubezpieczone w ramach polisy OCP do kwoty 300.000 EUR.

Doświadczenie i flota 20 zestawów specjalistycznego sprzętu umożliwia nam realizację niemal każdego projektu

Dzięki takiemu zapleczu możemy poszczycić się już ponad 18 000 zrealizowanymi transportami ponadnormatywnymi o wymiarach sięgających: 60 metrów długości, 10 metrów szerokości, 7 metrów wysokości i wadze przekraczającej 100 ton.

Do każdego ładunku podchodzimy indywidualnie i dobieramy odpowiedni rodzaj transportu od drogowego po morski zapewniając organizację zezwoleń, pilotaż a także pełną obsługę techniczną przejazdu.

Przewozimy min. wszelkie maszyny, konstrukcje przemysłowe, elektrownie wiatrowe, rury czy zbiorniki.

Usługi

Zespół profesjonalistów: wykwalifikowani kierowcy, piloci, zespół serwisantów i dyspozytorzy.

Dzięki tak zorganizowanej ekipie zapewniamy klientom kompleksową obsługę zgodnie z przyjętymi normami prawa. Takie podejście pozwala nam na tworzenie stałych relacji z naszymi kontrahentami- dzisiaj jest ich ponad 300. Dla nich realizujemy transporty maszyn, kotłów, wiatraków, konstrukcji stalowych, mostów i innych ładunków zwanych gabarytami.

W naszym warsztacie przygotujemy również niezbędne podpory czy inne zabudowy pozwalające na przewóz ładunków o nietypowych wymiarach czy ustawieniu jak np. jachty czy rury.

Zapraszamy do kontaktu w języku polskim, rosyjskim, angielskim i niemieckim.

Specjalistyczna flota

Navigator posiada własną flotą specjalistycznych pojazdów przeznaczonych do transportu ładunków ponadgabarytowych. Bazujemy na nowoczesnych 2-4 osiowych ciągnikach Man. W naszej flocie znajdują się naczepy marek Faymonville, Broshuis, Nooteboom . Jednocześnie kontakty z partnerami technologicznymi powodują, iż jesteśmy w stanie podjąć się transportu nawet najbardziej nietypowych ładunków.

Wszystkie ciągniki Navigatora są pojazdami przyjaznymi środowisku i spełniają wymagania normy ekologicznej Euro 5 i 6. Zestawy transportowe regularnie przechodzą badania techniczne w niemieckim TUV . Nasza flota wyposażona jest w system monitoringu GPS. Dzięki temu klient w każdej chwili może otrzymać informacje, gdzie obecnie znajduje się zestaw przewożący jego ładunek.

Tabor
Potrzebujesz szybkiej wyceny?

Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z tobą aby udzielić odpowiedzi na Twoje pytanie

Dowiedz się więcej

lub kontaktuj się z nami bezpośrednio

Kontakt